Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, popř. v připojené facebookové skupině, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

Pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Škoda Auto - Tech-Trainee

29.05.24 - 31.07.24
Hledáte příležitost, jak se zapojit do tvorby inovací pro společnosti jako Audi, Porsche nebo Bentley? Trainee Program vám to umožní! Hledáme kandidáty všech technických oborů – inovátory, programátory, strojaře, datové analytiky, elektrotechniky, odborníky na kvalitu a logistiku a mnoho dalších. Připojte se k nám a poznejte ty nejmodernější technologie, buďte u vzniku inovací a objevujte zajímavá oddělení, abyste mohli najít to nejlepší pro vás. Naši mentoři a vysoce postavení manažeři vám rádi předají své zkušenosti a pomohou vám vytvořit plán, na která oddělení se během roku podíváte. Vybírat si můžete i z celé řady vzdělávacích aktivit, od workshopů přes exkurze až po jazykové kurzy. Při Trainee Programu se budete vzdělávat každý den a rozvíjet své dovednosti. U nás máte příležitost neustále posouvat své dovednosti a převést všechno, co jste dosud znali jen teoreticky, do praxe. Připojte se k nám a staňte se součástí týmu, který tvoří inovace pro nejprogresivnější českou firmu!

Škoda Auto - Kariéra

29.05.24 - 31.07.24
Hledáš příležitost, jak získat pracovní zkušenosti během studia na vysoké škole? ŠKODA AUTO ti nabízí odbornou stáž, kde se pod vedením našich odborníků zapojíš do inovativních projektů, včetně těch v oblasti elektromobility. Získané znalosti ti mohou pomoci i ve tvé závěrečné práci. Pro doktorandy máme připraven doktorandský program, kde můžeš aplikovat výsledky svého výzkumu v reálném prostředí a využívat nejnovější technologie. Navíc ti nabízíme flexibilní pracovní dobu a spolupráci s profesionály ve tvém oboru. Absolventům nabízíme trainee program, kde se po dokončení studia můžeš rozhodnout, který obor tě bude opravdu bavit a naplňovat. Během jednoho roku budeš na plný úvazek pracovat v mezinárodním týmu, poznávat různá oddělení a vycestuješ na zahraniční stáž. Pokud už víš, jaký obor tě zajímá, můžeš si vybrat z naší široké nabídky volných pozic a stát se součástí nejprogresivnější české firmy. Tvoř s námi budoucnost automobilového průmyslu a získej neocenitelné zkušenosti. Zaujaly tě možnosti u nás? Koukni na skoda-kariera.cz!

in-tech Engineering - SW Test Engineer

22.05.24 - 25.07.24
Jsme stabilní česká firma, která je součástí německé nadnárodní společnosti s pobočkami v Evropě a jinde ve světě. V in-techu vyvíjíme a testujeme řešení pro nejmodernější automobily a železniční dopravu. Jsme specialisté na testování software elektroniky, která se vyvíjí a testuje pro budoucnost automobilového průmyslu a ostatních moderních druhů dopravy. Do našeho mezinárodního týmu bychom rádi přijali jak absolventy, kteří s námi budou sdílet zájem o vývoj moderních technologií. Staňte se součástí týmu in-tech engineerů i Vy.

BluEmi - Obchodní zástupce měřicí a testovací techniky

16.05.24 - 31.07.24
Staňte se součásti mladé dynamické společnosti zabývající se prodejem měřicí a testovací techniky světových výrobců. Hledáme obchodního zástupce, který by převzal část portfolia distribuované techniky na českém i slovenském trhu.
Pokud znáš radiofrekvenční techniku a měřicí přístroje, jako jsou osciloskopy, signálové generátory, spektrální analyzátory, atd., hledáme právě Tebe.
Budeš v kontaktu s nejvyspělejšími technologiemi v této oblasti, které budeš využívat pro návrhy měřicích a testovacích systémů pro naše zákazníky, se kterými budeš v každodenním kontaktu, případně je budeš navštěvovat v jejich laboratořích. Nedílnou součástí tvé práce bude konzultace s našimi partnery a výrobci měřicí a testovací techniky.

Dlouhodobá praxe na úřadu vlády České republiky

16.05.24 - 31.07.24
Odbor informatiky Úřadu vlády České republiky zabezpečuje komplexní správu, údržbu, provoz a podporu vládním představitelům a úředníkům v oblasti informačních a komunikačních technologií.
V současné době připravujeme řadu projektů, které bys nám pomohl/a realizovat. Prvním projektem bude zmapování a digitalizace podkladů skutečného provedení a technického stavu strukturované kabeláže hlavní a provozní budovy Úřadu vlády. Ve skupince dvou až tří osob a vedoucího se budeš podílet na tvorbě podkladů pro modernizaci cílového stavu datových a elektrických rozvodů.
Předpokládáme, že tento projekt bude probíhat v termínu červenec-září 2024. Tvou kapacitu odhadujeme dle domluvy zhruba na 2-3 dny v týdnu a bude možné využít i home office.

25Energy - Elektro projektant

15.05.24 - 31.07.24
Společnost 25energy s.r.o. hledá ELEKTRO PROJEKTANTA fotovoltaických elektráren, který/která se připojí ke skvělému týmu odborníků na technická řešení rezidenčních a komerčních fotovoltaických systémů.
Nechceme být největší, základním pilířem naší strategie je kvalita. Pracujeme s prémiovými technologiemi z Evropy a USA. Zaměřujeme se na inovace, vyvinuli jsme vlastní baterii Titron s výkonem až 10C a životností 25000 cyklů. Samozřejmostí je skvěle provedená práce.
👉 jako ELEKTRO PROJEKTANT budete navrhovat technická řešení rezidenčních a komerčních fotovoltaických systémů
👉 vytvářet jednopólová i liniová schémata a výrobní dokumentace rozváděčů
👉 spolupracovat s celým projekčním týmem
👉 pracovat v programech AutoCAD a Eplan
👉 spolupracovat s celým projekčním týmem
Práci našich full-time projektantů ohodnocujeme 70.000-90.000,- Kč. Pracovat je možné z našich kanceláří v Praze nebo Brandýse nad Labem.
Své CV pošlete na email kariera@25energy.cz. Celý inzerát naleznete zde.

Pražská plynárenská - Specialista energetických projektů

14.05.24 - 31.07.24
Baví Tě koordinovat, komunikovat, plánovat a zároveň se nebojíš administrativy? Pokud ano, nabízíme možnost se realizovat jako projektový manažer na zajímavých energetických projektech (Fotovoltaické elektrárny, EPC, energeticky úsporná řešení a další).
Budeš zodpovídat za úspěšnou realizaci projektu, komunikovat se všemi zúčastněnými stranami jako jsou interní zaměstnanci, zákazníci, dodavatelé, státní instituce a koordinovat jejich činnost. V souvislosti s tím očekáváme tvoji samostatnost, zodpovědnost a aktivitu a chuť dotahovat věci. Pokud máš zároveň technické myšlení, bude to pro Tebe i pro nás velký bonus.
A Tvoje největší odměna? Dokončený projekt – dílo a Tvoje jmenovka na něm „připíchnutá“ 😊.

HW Lab - lektoři

09.05.24 - 31.07.24
Přidejte se k nám jako učitel/lektor do HW labu – ovlivníte budoucnost v oblasti zpřístupňování technologií a vzdělávání!
Hledáme nadšené brigádníky a nebo zaměstnance pro role lektorů v našem nově otevřeném HW labu, který by měl časem fungovat i jako první pražský FABLAB. Připojte se k nám a sdílejte své znalosti a vášeň pro technologie s mladými studenty ve věku 12-19 let.
Učitelské pozice zahrnují práci s nejnovějšími technologiemi v oblastech 3D tisku, IoT, virtuální a smíšené reality, robotiky, a 2D CAD/CAM systémů. Nabízíme dynamické pracovní prostředí a možnost formovat budoucí generace technologických expertů. Připojte se k nám a dejte své dovednosti a zkušenosti do práce, která má smysl! Velikost úvazku dle dohody, stejně tak i pracovní doba.
V případě zájmu nás kontaktujte pomocí hwlab@hwlabpraha.cz

Skupina ČEZ/ČEZ Distribuce - Trainee pro datovou analýzu a reporting

09.05.24 - 31.07.24
Tvoř s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegy a kolegyně, kteří se budou podílet na dynamickém rozvoji v energetice, a to konkrétně v oblasti práce s daty a s jejich interpretací. Svěříme ti dílčí samostatné úkoly v oblasti práce s nástrojem na měření procesů a interpretaci dat z příslušné databáze. Pomůžeš nám se zmapováním činností na základě práce se systémy a portály a s hledáním optimální cesty pro jednotlivé úkony.
Přihlásit se můžeš zde.

Skupina ČEZ/Metrostav DIZ - tříměsíční placená stáž

09.05.24 - 31.07.24
Využij skvělou příležitost a získej neocenitelné zkušenosti během tříměsíční placené stáže v elektrárně Mělník. Jedná se o společnou akci Skupiny ČEZ a Metrostavu DIZ.
Studenti technického oboru mají možnost získat praktické zkušenosti pod vedením zkušených profíků. Pokud se ti práce u nás zalíbí, naše spolupráce může pokračovat i dál!
Počet míst je omezen, tak neváhej a dej o sobě vědět. Kontakt: jana.korinkova@metrostav.cz

Prague Pro Partners - Junior Project Manager Automotive Industry

06.05.24 - 31.07.24
Ready to jumpstart your career in the automotive industry's fast lane of innovation? Step into the dynamic role of Junior Project Manager and make the new industry developments possible by organizing projects for testing machinery based on cutting-edge technology.
Picture yourself travelling to interesting facilities, collaborating with top-tier tech, and spearheading the future of mobility. Join us on this exhilarating journey where every trip brings new discoveries and every challenge accelerates your growth. Buckle up and apply now to drive your career to unprecedented heights!
Knowledge of English or German is required, especially German is interesting to have. Don't hesitate to contact us even if you have doubts about the level of your English or German, it'll surely be improved on the job, just like your other skills!
Please send your resume and motivation to PragueProPartners@gmail.com and let's get started!

DICOM - stáže, diplomové práce, zaměstnání

06.05.24 - 31.07.24
Společnost DICOM, s.r.o. nabízí možnost spolupráce formou zadání diplomových prací, letních stáží či zaměstnání pro absolventy.
Od roku 1993 vyvíjíme v rámci koncernu MESIT taktická komunikační zařízení splňující nejpřísnější světové předpisy a normy v oboru včetně bezpečnostní certifikace NATO. Můžeme se opřít o firmu Rohde & Schwarz, která dodává špičková zařízení ozbrojeným silám po celém světě.

ELEKTRO ŠAKO 2000 - rozpočtář elektro, technik

29.04.24 - 29.06.24
Jsme zavedená rodinná firma s třicetiletou tradicí zabývající se montáží a dodávkou veškerých elektroinstalací. Záleží nám na každém našem zaměstnanci, máme stabilní kolektiv fajn lidí a hledáme parťáka do týmu.
Nabízíme pozici rozpočtář, technik. Potřebujeme člověka se zájmem rozvíjet se, učit se v praxi a zdolávat technické výzvy, které jsou na nás kladené našimi zákazníky.
Jaké máme požadavky: • Střední průmyslová škola elektrotechnická/VŠ výhodou • Znalost programů MS Office – Word, Excel • Řidičský průkaz skupiny B • Čistý trestní rejstřík, bezúhonnost • Schopnost pracovat v týmu • Praxe v oboru výhodou nikoliv nutností.

TecPro design - Projektant elektro (sítě NN/VN)

22.04.24 - 22.06.24
Hledáme brigádníka na pozici projektanta. Jedná se o projektování převážně distribuční sítě a dále je možnost rozšíření znalostí o fotovoltaické systémy. Pracovní doba volitelná, kanceláře se nachází na Smíchově. Vzhledem k charakteru práce se jedná o dlouhodobou brigádu s možností navázání následovného pracovního poměru.

Siemens Mobility - Junior Electronics Design Engineer (Rail Infrastructure)

19.04.24 - 19.06.24
Jsme R&D centrum sídlící v Praze a naším úkolem je vyvíjet novou generaci zařízení pro řízení železniční dopravy a právě hledáme Junior Electronics Design Engineer (Rail Infrastructure).

Centrum Radius – stáže pro vysokoškolské studenty

16.04.24 - 16.06.24
AI, biotechnologie, fyzika, materiálové inženýrství, management – to jsou hlavní pilíře, na kterých stojí Centrum Radius. Platforma nabízející studentské stáže na prestižních vědeckých institucích i u partnerů v soukromém sektoru.
Pokud ještě stoprocentně nevíš, jakým směrem se bude tvoje budoucí kariéra ubírat, máš perfektní příležitost si vyzkoušet více oborů a pak se rozhodnout. Propojujeme mladé talentované studenty, soukromé firmy a vědecké špičky a umožňujeme jim se vzájemně inspirovat. Přidej se k nám na jedné z vypsaných stáží, nebo si nech připravit stáž na míru – i to umíme!
Nabídku stáží a více informací najdeš zde.

MGVIVA - Servisní technik do divize zdravotnických přístrojů

15.04.24 - 15.06.24
Jsme společnost zabývající se prodejem a servisem špičkové zdravotnické techniky a gastro zařízení. Do týmu více než 15 servisních techniků hledáme ABSOLVENTY, kteří se budou věnovat se znalostí věci odborné servisní činnosti v prostředí českého zdravotnictví.

Střední odborná škola – Centrum odborné přípravy a Gymnázium: Učitel SŠ

05.04.24 - 05.06.24
Rádi se učíte a baví vás učit ostatní? Máte rádi výzvy? Chcete nadchnout mladé lidi pro studium Vašeho oboru? Od nového školního roku hledáme právě VÁS.
Za obsah odpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk