Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, popř. v připojené facebookové skupině, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

KPMG - Cyber Security (Etický Hacker)

30.11.23 - 31.01.24
Radíme firmám, jak ideálně nastavit bezpečné IT prostředí a jak jeho bezpečnost otestovat. Nacházíme slabiny systémů, sítí i aplikací, a poté navrhujeme opatření k jejich odstranění.
Hledáme parťáka, který s námi bude provádět penetrační testy, skeny zranitelností, prověrky konfigurací, posouzení architektury a pomůže nám šířit principy kybernetické bezpečnosti.

AIC’s Mobility Group - Part-time Student Research Assistant

28.11.23 - 31.01.24
Unique opportunity to work with top mobility experts in simulation, ridesharing and routing! This part-time job is flexible, so no worries if you can fit it into your study schedule, and hourly paid. You will be part of an amazing team with great humor in one of the best offices at Karlovo náměstí (unlimited free coffee included!). Furthermore, you will gain valuable hands-on experience with the possibility of extending the work into a thesis. And what can be better than that?! The position is open to both bachelor and master students.

Škoda - Stáž

28.11.23 - 31.01.24
Stáž, první krok k úspěšné kariéře!
Jsi student vysoké školy a mluvíš alespoň jedním cizím jazykem?
Skoč po skvělé příležitosti a zkus si práci ve Škoda Auto.

Rozšiř si své odborné znalosti a dovednosti
Spolupracuj s našimi odborníky ze všech oblastí
Získej odborné vedení závěrečné práce, kde svou praxi hojně zužitkuješ
Stravuj se za výhodné ceny
Vydělej si až 250,- Kč na hodinu

Škoda - Tech-Trainee program

28.11.23 - 31.01.24
Nastup do Tech-Trainee programu!
Provedeme tě stavbou auta od jeho vývoje přes výrobu až ke kontrole kvality.
Vyzkoušíš si práci na různých technických projektech po celý rok.
Poznáš technologie budoucnosti, na které si jinde nesáhneš.
Tvůj mentor ti bude po ruce a pomůže ti růst.
Zapadneš do nové komunity a staneš se jedním z nás.

Finanční ohodnocení až 55 tisíc Kč měsíčně.

Škoda - Stáž & Traineeship

27.11.23 - 31.01.24
Stáže a závěrečné práce
Studuješ vysokou školu a zároveň chceš získat pracovní zkušenosti? Zkus odbornou stáž ve ŠKODA AUTO. Pod vedením našich odborníků se zapojíš do inovativních projektů – třeba těch v oblasti elektromobility. Získané znalosti pak můžeš zúročit i ve své závěrečné práci.

Doktorandský program
Aplikuj výsledky svého výzkumu v reálném prostředí, využívej nejnovější technologie a dej své disertační práci nový rozměr. Poskytneme ti flexibilní pracovní dobu a možnost spolupracovat s profesionály ve svém oboru.

Trainee program
Dokončil jsi studia a přemýšlíš kam dál? Trainee program pro absolventy ti pomůže najít obor, který tě bude opravdu bavit a naplňovat. V průběhu jednoho roku budeš na plný úvazek pracovat v mezinárodním týmu, poznáš různá oddělení a vycestuješ na zahraniční stáž.

Dronetag - Embedded vývojář (C/C++)

24.11.23 - 31.01.24
Hledáme do našeho týmu Embedded vývojáře (C/C++), který nám pomůže s vývojem nových funkcionalit firmware našeho produktu. Dronetag Mini je IoT zařízení umístitelné na dron a jeho hlavní funkcionalitou je dálkovou identifikace dronu, která bude povinna dle nové legislativy od roku 2024 pro lety profesionálních dronů.

● Úkoly, které tě u nás čekají, se pohybují v různé škále od jednoduché implementace jednoduchých modulů do firmware, rozcházení prototypu našich zařízení až po řešení komplexních multi-cpu aplikaci.
● V kanceláři se pravidelně setkáváme, obvykle 2-3krát týdně
● Snažíme se vždy pracovat s modulárním kódem, kde testujeme dílčí části pro dosažení základní udržitelnosti s menším týmem.

Je dobré mít přehled:
● Dobrou znalost C/C++ a zkušenost s embedded vývojem – máme prostor pro zaškolení juniora, ale preferujeme předchozí zkušenosti.
● Minimální povědomí o principech a fungování RTOS.
● Základní zkušenost s prací s HW – např. umět s osciloskopem a logickým analyzátorem.
● Schopnost samostatné práce a dodržování domluvených termínů.
● Základní zkušenost s verzováním pomocí Gitu.
● Dobrou znalost angličtiny – kód a všechny komentáře píšeme v angličtině.

Dronetag - Flutter vývojář

24.11.23 - 31.01.24
Hledáme Flutter vývojáře pro rozvoj naší mobilní aplikace, která je klíčovým prvkem pro plánování a monitorování letů dronů za pomocí vzdálené identifikace, která je nyní velkým tématem v oblasti dronů.

● Úkoly, které tě u nás čekají, se pohybují na celé škále složitostí. Jeden den zíváš u nudné úpravy UI obrazovky a druhý den bušíš komplexní algoritmy pro dekonflikci ve 4D prostorech – u nás se pro každého něco najde.
● V kanceláři se všichni potkáváme, alespoň 1x týdně.
● Děláme si navzájem code reviews, páteční ráno věnujeme plánu dalšího týdne.

Znalosti, které jsou potřeba:
● Znalost jazyka Dart a nástroje Flutter SDK
● Předchozí zkušenost s vývojem mobilních aplikací - nativních nebo multiplatformních.
● Znalost webových technologií – mít přehled o populárních technologiích jako jsou např. WebSockets.
● Alespoň základní zkušenost s verzováním pomocí Gitu.
● Dobrou znalost angličtiny – kód, všechny komentáře a zadání práce píšeme v angličtině.

PhD and postdoctoral positions on SNFS-GAČR project "Nanoscale friction control of layered transition metal dichalcogenides"

14.11.23 - 31.01.24
Applications are invited for 1 PhD student and 1 postdoctoral researcher in the Advanced Materials Group (AMG) at the Czech Technical University in Prague (Czech Republic), and for 1 PhD student and 1 postdoctoral researcher in the Nanolino group at the University of Basel (Switzerland), to work on the SNFS-GAČR funded project “Nanoscale friction control of layered transition metal dichalcogenides”. The goal of the project is to develop a deep theoretical and experimental knowledge for “on-demand” control of nanoscale friction in transition metal dichalcogenides (TMDs), and to individuate optimal electrostatic and electromagnetic stimuli to be used as external “knobs” at user’s disposal.
The PhD position is funded for 4 years.
The postdoctoral position is funded for 2 years, with 1-year extension offered based on the performance. The salary is based on the guidelines and rules for employees in GAČR-funded projects.

DIANA - Vývojář elektronických součástí laboratorních přístrojů

07.11.23 - 08.01.24
Studuješ, či máš právě ukončené studium s elektrotechnickým zaměřením?
Pokud Tě zajímá vývoj přístrojů a chceš se podílet na ambiciózních projektech, přidej se do našeho mladého týmu v nejúspěšnějším českém biotechnologickém startupu.
Nabízíme zajímavou práci v dynamické a unikátní biotechnologické společnosti v rámci tvorby integrovaných řešení pro diagnostiku v mezioborovém týmu (biomedicínský inženýr, elektrotechnik, informatik, designér, konzultace s biochemiky a chemiky a další). Výši úvazku a pracovní dobu lze přizpůsobit Tvým časovým možnostem.
Místo výkonu práce Vestec u Prahy (s možností parkování v areálu).

AdvaMat - Technický specialista pro magnetronové naprašování

27.10.23 - 27.12.23
Chcete se podílet na vývoji materiálů pro budoucnost, pracovat na inovativních projektech se skutečným dopadem a kariérně růst? Hledáme vášnivého technického specialistu. Společnost AdvaMat s.r.o. je inovativní firmou v oblasti materiálového výzkumu a vývoje. Zaměřujeme se na vytváření pokročilých materiálů s potenciálem pro revoluční aplikace v různých odvětvích, jako je architektura, energetika a průmysl. Nabízíme zajímavou práci ve Start-upu na poloviční úvazek.

Legrand - Specialista technické podpory – brigáda

26.10.23 - 26.12.23
Staň se součástí našeho týmu na oddělení technické podpory.
Hledáme kolegu na zkrácený úvazek/brigádu, s kterým bychom mohli spolupracovat i v budoucnu.
Nabízíme získaní relevantních zkušeností, časovou flexibilitu. Bude na Tobě, jestli chceš pracovat z pohodlí domova nebo z kanceláře v Praze.
Více informací na michaela.ihnatova@legrand.com

Akermann Electronic - Technická podpora střediska elektronických komponent

06.10.23 - 06.12.23
Společnost AKERMANN ELECTRONIC PRAHA spol. s r.o. hledá na částečný úvazek/brigádu kolegu do týmu, na pozici TECHNICKÁ PODPORA střediska elektronických komponent..
Za obsah odpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk