Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, popř. v připojené facebookové skupině, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

ZENTIVA – System Management Engineer

30.11.22 - 31.01.23
Staňte se součástí naší vítězné kultury!
V Zentivě jsme týmem 4 700 jedinečných talentů, které spojuje naše společné poslání. Věříme, že naše rozmanitost je zdrojem velké energie a síly, a vytváříme proto pracovní kulturu a etiku, kde se každý cítí doceněn, může projevit své skutečné já, a přispívat dle svých nejlepších schopností. Při formování vyvážených týmů napříč společností vítáme přihlášky všech kvalifikovaných kandidátů s nejrůznějším vzděláním, zkušenostmi, kulturním nebo etickým zázemím, různými životními příběhy a schopnostmi. To vše bez ohledu na to, jaké mají náboženské a filozofické přesvědčení, či koho mají rádi.
https://zentiva.jobs.cz/detail-pozice?r=detail&id=1606323837&rps=27

ČEZ – Trainee pozice – řízení aktiv jaderných elektráren

29.11.22 - 13.01.23
ČEZ Požadavky:
Ideálně studenta, který je před dokončení (má zadanou/píše diplomku)
Přehled o výrobních zdrojích a provozní ekonomie (výroba elektřiny, tepla atd.)
Znalosti finančního managmentu (zejm. NPV, IRR, diskont WACC…) a účetnictví
MS Office

  Hlavní činnosti našeho útvaru:
Náplň práce je v oblasti Asset managementu (řízení aktiv)
Ekonomické hodnocení projektů/programů, pro výběr nejlepší varianty
Výpočet hodnoty celých výrobních lokalit
Ocenění společností – podpora akviziční činnosti
Výpočet limitních cen elektřiny a tepla pro návratnost projektů
Aktivní podpora při sestavování rozpočtů, podnikatelích pánů a strategií
Nejsme zaměřeni pouze na jadernou energetiku, ale na energetiku obecně: uhelné elektrárny, fotovoltaika, paroplynové zdroje, teplárenství…

CUE – HW Designer

29.11.22 - 31.01.23
1. Jste studentem posledního ročníku nebo absolventem FEL?
2. Chcete najít stabilní práci s postupným zaškolením od zkušeného profesionála v oboru?
3. Chcete navrhovat produkty a provázet je od zadání až po zavedení do sériové výroby?
4. Poradíte si s obvodovými návrhy, kreslením schémat, oživováním prototypů a návrhem testování?
5. Lákalo by Vás pracovat ve stabilní české firmě (www.cuesystem.com), která navrhuje a vyrábí řídicí a rezervační systémy a úspěšně je prodává do celého světa?

Pokud jste několikrát odpověděl/a "ano", pak se nám určitě ozvěte, protože nejspíš hledáme právě Vás!:-)

ČEZ – Java developer pro algoritmický trading (m/ž)

23.11.22 - 23.01.23
ČEZ Tvořte s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti. Do týmu pro vývoj vysoce dostupných a škálovatelných tradingových aplikací hledáme programátora/ku, který/a bude spolupracovat na dodávkách aplikací na technologiích Java, Spring Boot a databázích PostrgreSQL nebo Oracle. Bude se podílet na rozvoji a implementaci IT řešení na podporu obchodování s komoditami a setkávat se s novými IT technologiemi a rozvíjet své dovednosti v jednom z nejzajímavějších oborů - tradingu.

STMicroelectronics – Trainee / aplikační tým pro MEMS senzory a Analog

23.11.22 - 31.01.23
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Víte, jaké senzory se používají v brýlích pro virtuální realitu? Proč se Vám automaticky otáčí obrazovka displeje na mobilním telefonu nebo jak je možné, že Vám chytré hodinky počítají ušlé kroky? Ano, je to díky miniaturním MEMS senzorům a právě s těmi se v našem týmu naučíte pracovat a programovat je. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

ČEZ – specialista pro oblast elektro (m/ž)

23.11.22 - 31.01.23
ČEZ Tvořte s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti. „Pro skupinu elektro a systémy kontroly a řízení na lokalitě Jaderné elektrárny Temelín hledáme nového kolegu. Jedná se o zajímavou práci v oblasti zpracování licenční a hodnotící dokumentace o zařízení elektro jaderné elektrárny Temelín. Hledáme kolegu, který je zodpovědný, spolehlivý a ochotných na sobě dále pracovat v prostředí, založeném na respektu a vzájemné spolupráci, kde je prostor pro smysluplnou pracovní realizaci, nové nápady a pracovní i osobnostní růst." František Drtina, vedoucí skupiny správa projektové báze JE - elektro a SKŘ

STMicroelectronics – Trainee / aplikační tým podpory STM32

23.11.22 - 07.01.23
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Přijďte k nám do týmu a staňte se experty na dnes celosvětově nejpoužívanější mikrokontroléry. Naše STM32 najdete v mnoha produktech a zařízeních, které i Vy určitě denně používáte. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

ČEZ – Python developer nástrojů optimalizace (m/ž)

23.11.22 - 23.01.23
ČEZ Tvořte s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti. Připoj se k týmu, který vyvíjí software pro plánování provozu elektráren (od vody k jádru).

STMicroelectronics – Trainee - Automotive tým / Imaging

22.11.22 - 31.01.23
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Staňte se součástí týmu, který se podílí na podpoře automotive kamer pro driver monitoring systémy (DMS) a další zajímavé aplikace, které uvidíte v autech až za několik let. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

Vývojové centrum UOCHB AV ČR v.v.i. – Elektronik (vývoj a servis elektronických zařízení)

22.11.22 - 06.01.23
Vývojové centrum UOCHB AV ČR v.v.i. hledá kolegu elektronika či elktromechanika. Naše oddělení se zabývá vývojem a výrobou specifických zařízení pro vědecké účely, v blízké kooperaci s vědeckou komunitou Ústavu organické chemie a biochemie i dalších akademických institucí. Práce je rozmanitá, nestereotypní a umožňuje vysokou míru osobní realizace.

CISCO – DevSecOps Engineer

22.11.22 - 22.01.23
Rozšiřujeme náš tým Cognitive Intellegence a v současné době hledáme šikovnou inženýrku/šikovného inženýra na juniorskou pozici DevSecOps Engineer pro práci v mezinárodním prostředí společnosti Cisco. Pokud Tě zajímá oblast počítačové bezpečnosti, máš znalost programování v Pythonu a ideálně také Terraformu, CDK nebo Puppetu, hledáme právě Tebe!

Innovation Path – automatizace & digitalizace

21.11.22 - 21.01.23
V Innovation Path vytváříme užitečná řešení z oblasti automatizace & digitalizace pro velké společnosti z různých oblastí (utilities, FMCG, private equity funds, automotive).
► Zajímají tě procesy ve vedení velkých společností?
► Láká tě procesní analýza?
► Nebojíš se navrhovat změny a zlepšení?
► Chceš toto následně automatizovat?

Koukni se na www.innovationpath.eu a pošli nám svoje CV a pár vět, co tě na nás zaujalo, na info@innovationpath.eu

Vitave Tech – Stáž / part time job – Student elektrotechnických oborů ČVUT

14.11.22 - 07.01.23
Na stáž nebo na částečný úvazek hledáme do naší rychle se rozvíjející rodinné hightech firmy VITAVE, zabývající se vývojem PEF systémů a HV pulzních generátorů, studenta Bc./Mgr. VŠ studia s nadšením a zájmem o elektromechaniku či příbuzné elektrotechnické obory.

Vybraný student bude docházet alespoň 2x týdně ideálně na celý pracovní den do sídla naší firmy a našim zkušenějším zaměstnancům bude pomáhat řešit aktuální úkoly týkající se vývoje či sestrojování nových přístrojů, nebo testování zařízení, či jejich součástí. Během zkouškového období je možná individuální dohoda.

Spolupráce může být řešena formou DPP nebo i na ŽL s hodinovou sazbou 250Kč/h.
Kromě finanční odměny získá student znalosti související s vývojem a testováním dynamicky se rozvíjející technologie tzv. PEF (pulsed electric field) systémů pro různé obory (food, medical, biotechnology, environmental, semiconductors). V případě oboustranné spokojenosti možnost v budoucnu nastoupit na HPP.

NFCtron – Junior Mobile Developer

08.11.22 - 21.01.23
Pozice „junior mobilního developera“ v NFCtron je velmi rozmanitý pojem. Nejedná se pouze o stavění skládačky ze spousty dílů, ale je vhodné mít i cit pro nějaký ten UX – nestačí, aby to pouze fungovalo, ale aby to fungovalo dobře.

enovation – specialista AV techniky na částečný úvazek

03.11.22 - 03.01.23
Pořádáme akce všech typů, od těch "na živo", přes hybridní až po plně on-line. Našimi klienty jsou firmy, korporáty i státní sektor. Jsme sehraný tým a hledáme posilu, která k nám zapadne a pomůže nám s technickým zajištěním akcí. Jsme enforum, najdeš nás v Karlíně a už se na Tebe těšíme!

Jak si Tě představujeme?
• techniku i prostory na akce připravíš dle požadavků,
• obsluhovat streamovací software je pro Tebe zábava, a ne konec světa,
• ad hoc úkoly od Event Managera plníš bez váhání a kompletně,
• administrativa.

S jakou technikou budeš pracovat?
• audio - od mixáku přes mikrofon až po distribuci,
• obraz - formáty a přenosy jak na online platformy, tak do sálu,
• IT skills - administrace PC a programů, streaming vč. obsluhy prezentací různých formátů.

Dočetl(a) jsi až sem? Skvěle, už stačí jen poslat nám životopis v češtině na kariera@enovation.cz a my se ozveme!
https://www.jobs.cz/fp/enovation-s-r-o-164581197/1601079980/?searchId=c03a582d-bf99-4e60-81f6-716c679bf953&rps=329

ESO – Electronic Technician

02.11.22 - 31.01.23
This is an exciting opportunity to work with a team of international, friendly and motivated professionals at the Electronic Development and Workshop Group Electronic Developments, Lab Facilities & Workshop Group within the Electronic Engineering Department. ESO’s Electronic Engineering Department comprises 31 Electronics/ Electrical engineers and technicians, who are responsible for the definition, design or follow-up, manufacturing and implementation of control systems for optical and infrared astronomical instruments and telescope systems. The Department is part of the Directorate of Engineering and is based at the ESO Headquarters in Garching near Munich, Germany.
We are looking for two technicians who can work in close cooperation with engineers to respectively: 1) support activities in the Electronic Workshop; and 2) support the cryogenic integration activities and maintain our laboratory infrastructure. With their particular skills, the technician is a valuable feedback provider for the engineer in terms of construction feasibility and implementation and repair alternatives.

VOLTCOM – Projektant v elektroenergetice – trafostanice, rozvody, VN, NN

27.10.22 - 14.01.23
Společnost VOLTCOM spol. s r.o. zabývající se Projektovou činností ve výstavbě, výstavbou kabelových a telekomunikačních sítí, prováděním staveb v energetice včetně jejich změn a odstraňování, montáží/opravou/údržbou a revizí elektrických zařízení hledá kolegu s nadšením pro obor a pro návrhy moderních technologií v oblasti distribuce a rozvodu elektrické energie.

ČEZ – analytik – matematické modelování energetických trhů (m/ž)

18.10.22 - 30.12.22
ČEZ Jedinečná příležitost tvořit s námi budoucnost energetiky! Do týmu Analýz trhů a prognóz hledáme šikovnou posilu, pro kterou je práce s čísly denní chléb a ráda řeší komplexní problémy. Dokážeme také vytvořit prostor v oblasti, která vám bude nejvíc vyhovovat. Pojďte s námi aplikovat pokročilé matematické metody k modelování energetických trhů!

Investorees Energy – Navrhování komunitních energetických sítí – juniorská pozice

18.10.22 - 29.12.22
Budoucnost vidíme ve výrobě energií z obnovitelných zdrojů a jejich komunitním sdílení. Jsme firma, která prostřednictvím vytváření sítí přímého vedení nabízí městům a obcím možnost využívání čistých a dostupných zdrojů energie a zvyšování své energetické soběstačnosti.
Hledáme do našeho týmu studenty, kteří se budou podílet na vytváření komunitních energetických sítí.

OMRON – Aplikační inženýr

17.10.22 - 28.12.22
Would you like to apply your knowledge (specific language) of German (or other languages) and practice it every day? At the same, time to help people on the road who have found themselves in trouble. Join our close-knit international team and help readers around the world.

Euro-Center Prague – Assistance Coordinator with POLISH or GERMAN

15.10.22 - 30.12.22
Would you like to apply your knowledge (specific language) of German (or other languages) and practice it every day? At the same, time to help people on the road who have found themselves in trouble. Join our close-knit international team and help readers around the world.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / Automotive / mikrokontroléry

14.10.22 - 31.12.22
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který provádí aplikační podporu mikrokontrolérů u automotive zákazníků v Evropě. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

Nadační fond Pečovatel – webař/programátor/kodér

11.10.22 - 30.12.22
Pojd´pracovat do neziskovky. získáš super pracovní zkušenost a zároveň pomůžeš rozvíjet projekt, který výrazně mění lidské životy k lepšímu.
Jsme nadační fond, který pomáhá lidem se zdravotním postižením získávat prostředky na zaplacení osobní asistenční péče.

STMicroelectronics – Analog IC layout inženýr

10.10.22 - 31.12.22
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na realizaci fyzických návrhů analogových integrovaných obvodů (IC layout), jakými jsou operační zesilovače, DC-DC, LDO, band-gap, oscilátory a další. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Trainee / výkonová laboratoř

10.10.22 - 31.12.22
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste studentem FEL ČVUT? Chcete pracovat na zajímavých a kreativních úkolech, získat zkušenosti při studiu a ještě si vydělat? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji a podpoře aplikací jako jsou super rychlé nabíječky elektrických aut, měniče pro fotovoltaiku a podobné multi kilowattové projekty. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

ČEZ – Python developer nástrojů optimalizace (m/ž)

07.10.22 - 31.12.22
ČEZ Tvořte s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti.
Připoj se k týmu, který vyvíjí software pro plánování provozu elektráren (od vody k jádru).

ČEZ – dispečer – trader junior (m/ž)

07.10.22 - 31.12.22
ČEZ Tvořte s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti.

STMicroelectronics – IC Analog Designer

06.10.22 - 17.12.22
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů v celosvětově uznávaných technologických procesech. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

STMicroelectronics – Aplikační inženýr / bezdrátové nabíjení

06.10.22 - 17.12.22
STMicroelectronics Design and Application s.r.o. Jste nebo brzy budete absolventem FEL ČVUT? Staňte se součástí týmu, který se podílí na vývoji integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení mobilních telefonů. Více informací najdete zde. V případě zájmu zašlete Vaše CV na jana.fischerova@st.com.

ČEZ ESCO – analytik komoditních produktů (m/ž)

26.09.22 - 17.12.22
ČEZ Tvořte s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti.
Rozvoj obnovitelných zdrojů a nových inovativní komoditních produktů je nedílnou součástí rychle se rozvíjející decentrální energetiky. Hlavní částí našeho úsilí je, tvorba přidané hodnoty prostřednictvím individuálního pohledu na vybrané obchodní případy související s dodávkou a výkupem elektřiny a zemního plynu. Aktivně se zaměřujeme na rozvoj nových komoditních ekologických produktů jako například zelená elektřina a plyn, sdílení energií, agregace flexibility apod. Hledáme do týmu kolegu či kolegyni, který/á by nám svým analytickým pohledem a přístupem pomohl/a s rozvojem těchto nových produktů, zejména agregace flexibility, sdílení elektřiny a PPA kontrakty.

ČEZ ESCO – specialista podpory a rozvoje zelené energetiky (m/ž)

26.09.22 - 17.12.22
ČEZ Tvoř s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti.
Hledáme novou posilu do našeho rozvíjejícího se týmu Green Energy, který zajišťuje výstavbu fotovoltaik a dobíjecích stanic pro největší firmy v České republice. Budeš pravou rukou našich projektových manažerů.
Společnost ČEZ ESCO, a.s. je dynamická a rychle rostoucí dceřiná společnost Skupiny ČEZ, která aktuálně vlastní 18 dceřiných společností v oblasti ESCO produktů a zastřešuje také prodej komoditních produktů firemním klientům.

PROFINIT

01.05.22 - 31.12.23
PROFINIT logo Učíš se rád/a novým věcem a baví tě Java a .NET, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak tě rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a více než 500 nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty softwarového inženýrství a poradí vám i se závěrečnou prací. Standardně nabízíme témata bakalářských a diplomových prací ze světa software engineering, big data, data management, cloud, machine learning a open data a studentům nabízíme i letní stáže a part-time brigády s flexibilním pracovním úvazkem. Vše najdeš na https://jsmeprofinit.eu/.

PROFINIT

28.04.21 - 30.09.23
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu

PROFINIT

29.03.17 - 30.03.33
PROFINIT logo Učíte se rádi novým věcem a baví vás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak vás rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty A4M33SEP nebo A4M33BDT, a poradí vám i se závěrečnou prací. Více info: http://bit.ly/JduDoProfinitu
Za obsah odpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk