Pracovní příležitosti

Máte-li zájem o umístění inzerátu na této stránce, popř. v připojené facebookové skupině, kontaktujte nás na adrese hr@fel.cvut.cz, sdělíme Vám konkrétní podmínky vystavení inzerátu.

pozn.: Každoročně připravujeme pro studenty a zaměstnance diář, ve kterém máme vyhrazený inzertní prostor.

Nabídka Platnost

Lektorka/lektor na katedře kybernetiky FEL ČVUT

02.06.23 - 15.06.23
Rádi se učíte a baví vás učit ostatní? Hledáme lektorku/lektora především pro výuku základních kurzů programování a algoritmizace.
Práce je vhodná i pro čerstvé absolventy nebo právě končící studenty magisterského studia!

Nabízíme:
tvůrčí a různorodou práci v centru Prahy (Karlovo náměstí),
40 dní dovolené a nástupní plat 50 tis. Kč (po zapracování 55-60 tis. Kč).

Budete vést cvičení, později třeba i přednášet, budete připravovat materiály pro výuku, zkoušky, atd. Zapojení do dalších předmětů podle vašich zájmů lze dohodnout.
Přihlášky do výběrového řízení zasílejte do 15. 6. 2023.

Solek - Junior Electro Designer/Engineer

01.06.23 - 01.09.23
Přidejte se k nám a udělejte krok k zelenější budoucnosti v oblasti obnovitelných zdrojů energie! Jsme česká společnost, která je lídrem v oboru solární energie v Evropě a Latinské Americe. Naše elektrárny úspěšně operují v Česku, na Slovensku, Kypru, v Rumunsku a Chile. Sídlíme v Praze a Santiagu, ale naše společnost se rychle rozrůstá a máme zaměstnance v Řecku, Francii, Srbsku, Španělsku, Rumunsku a Kolumbii. Nabízíme unikátní pracovní příležitost nejen pro studenty a čerstvé absolventy, dynamické a rozmanité pracovní prostředí, které podporuje kreativitu a inovace, a v neposlední řadě zajímavý obor obnovitelných zdro. Přidejte se k nám a pomozte budovat lepší a čistší budoucnost naší planety. Hledáme ty nejlepší talentované uchazeče, kteří se k nám na této cestě připojí! Přihlaste se nyní a změňte svět k lepšímu. Pojďme společně budovat zelenější budoucnost!

LSK Green Develop - Elektroprojektant junior

31.05.23 - 31.07.23
Nadějný Elektroprojektant junior vítán!

Jsi na samém vrcholu svého studijního putování na fakultě a hledáš příležitost, která Ti umožní přenést své znalosti do praxe? Připoj se k našemu tymu a rozvíjej svůj talent v oboru, který miluješ.

Jsme dynamická firma, která se specializuje na instalaci fotovoltaických systémů na pole i střechy. Naše projekty jsou velké, zajímavé a nejenže Ti umožní uplatnit své elektrotechnické dovednosti, ale také bude Tvoje práce viditelná ve tvém okolí. Tvým hlavním úkolem bude podílet se na plánování, návrhu a realizaci elektro projektů pro naše fotovoltaické instalace. Budeš spolupracovat s našimi zkušenými odborníky a pomáhat při analýze, navrhování optimálních řešení a zajištěni kvalitního provozu.

Naše společnost je hrdá na inovace (jako jediní máme BIPV fasády) a nasazení nejmodernějších technologií ve fotovoltaickém průmyslu. Tvoje práce bude hrát klíčovou roli při transformaci naší vize udržitelné energetiky do reality. Pokud jsi ambiciózní jedinec s vášní pro elektrotechniku a obnovitelné zdroje energie, pak je toto místo to pravé pro tebe.

Připraven vstoupit do světa elektro projektování a stát se klíčovou součástí našeho týmu? Tak napiš a my se Ti ozveme!
Těšíme se na setkání 😊

SPŠE Praha 10 V Úžlabině - Učitel/ka předmětu praktická cvičení

31.05.23 - 31.07.23
Hledáme nadšeného člověka, který se chce zapojit do vzdělávání středoškolských studentů a studentek a nadchnout je pro studium technických věd na SŠ a později na VŠ. Jedná se o výuku ve dvou třídách 1. ročníku v rozsahu 6 hod. týdně.

Jaká je náplň výuky?
• Návrh a realizace plošných spojů (Multisim, Sprint Layout),
• nácvik pájení, zhotovování jednoduchých plošných spojů,
• práce s frézkou,
• simulace jednoduchých elektrických obvodů (Multisim),
• měření elektrických veličin v jednoduchých obvodech, ověření výpočtem.

Vaše kvalifikace:
VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření.

Naše nabídka:
Příjemné pracovní prostředí, moderní technické zázemí, možnost profesního růstu, úprava rozvrhu na základě dohody, obědy v budově školy, možnost ubytování ve školním bytě (I. kategorie, 2+1), benefity z FKSP. Platové podmínky podle platných tarifů o odměňování pedagogických pracovníků (12. platová třída) a nadstandardní odměny, výborné dopravní spojení.

Kontakt: Romana Bukovská (ředitelka školy), 274 016 213, bukovska@uzlabina.cz, www.uzlabina.cz

ČEZ Trading - Rust developer (M/Ž) - Internship offer

30.05.23 - 31.07.23
Tvořte s námi budoucnost energetiky a nahlédněte do vývojového teamu SW optimalizačních řešení pro plánování provozu elektráren. Můžete se seznámit s širokou paletou vývojářských, optimalizačních a obchodních specifik moderní energetiky. Budete součástí velkého projektu s obrovským potenciálem rozvoje, kompletního in house redesignu řešení. Délka stáže je 4 až 6 měsíců (možnost part time) s flexibilní pracovní dobou a možností home office, ale jistě budete raději v centru dění. Kontakt Diana Svoboda - diana.svoboda@cez.cz.

Amedis - Servisní inženýr/ka pro zdravotnickou techniku se zaškolením v Americe

26.05.23 - 26.07.23
Staň se servisním inženýrem/kou pro zdravotnickou techniku a získej nejnovější technologické znalosti v oblasti medicínského hardwaru a softwaru. Připoj se k týmu, který se specializuje na import, instalaci a servis špičkové zdravotnické techniky pro radioterapii. Tvou rolí bude instalace nových zařízení v předních zdravotnických zařízeních, jako jsou fakultní nemocnice a komplexní onkologická centra. Budeš se podílet na programování a seřizování těchto přístrojů, a to v souladu s přesnými manuály. Ať už máš anebo nemáš zkušenosti v oboru, my tě naučíme všechno, co potřebuješ vědět! Důležité je, abys měl/a VŠ vzdělání elektro. Tvé analytické myšlení a schopnost diagnostiky elektronických obvodů náležitě oceníme. U nás získáš odbornou způsobilost a rozšíříš si své technické dovednosti. Nabízíme ti kariérní růst, zahraniční zaškolení s možností prodloužením pobytu, atraktivní benefity a příjemné pracovní prostředí.

Elektrizace železnic Praha a.s. - Ekonom stavby (železniční stavby)

23.05.23 - 22.07.23
Rádi do našeho týmu přivítáme studenty, kterým nabízíme možnost získat nové zkušenosti a profesní růst. Hledáme perspektivní kandidáty, kteří nemají rádi monotónní práci. Nabízíme práci v kanceláři i terénu. Do terénu se dostanete přiděleným služebním autem, které lze také využít pro své soukromé účely. Odpovědnost za svěřené stavby, podílení se na realizaci harmonogramu, komunikace s dodavateli, kvantitativní a kvalitativní kontrola. To všechno obnáší práce Ekonoma stavby. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese personalni@elzel.cz. Specializujeme se na vývoj, projektování, výrobu a montáž technologických celků pro železnici a MHD. Společnost Elektrizace železnic Praha a.s. je součástí skupiny EP INDUSTRIES, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. Na trhu působíme již 69 let a zaměstnáváme celkově přes 680 zaměstnanců. Elektrizovali jsme více než 6 800 km tratí v Evropě, nyní na nás čekají další významné projekty, a proto rozšiřujeme náš tým. Staňte se součástí Elektrizace železnic Praha a.s.

Hays Czech Republic, s.r.o. - HW Design Engineer / Vehicle On-board Charger

23.05.23 - 22.07.23
Buďte u zrodu nové divize výkonové elektroniky pro automobilový průmysl v rámci pražského vývojového centra. Získáte jedinečnou příležitost stát se součástí týmu, který navrhuje zařízení jako celek a zároveň budete mít dostatek prostoru pro uplatnění vašich nápadů. Budete mít na starosti výpočty, simulace, tvorba schémat a návrhu prototypových DPS, měření v moderně vybavené laboratoři přímo na pracovišti a zavádění technických inovací ve spolupráci s průmyslovými partnery, interními experty či vědeckými pracovníky. Pokud se domluvíte anglicky, zajímáte se o vývoj elektroniky a novinky v tomto oboru a máte vysokoškolské vzdělání v oblasti elektroniky, kybernetiky, popřípadě fyziky se zaměřením na elektromagnetismus, je tato nabídka tou pravou pro vás. Kontakt: kocmanova@hays.cz.

Vitave - Designér desek plošných spojů

23.05.23 - 31.08.23
Na stáž nebo na částečný úvazek hledáme do naší rychle se rozvíjející rodinné high-tech firmy VITAVE v Praze, zabývající se vývojem PEF systémů a HV pulzních generátorů, šikovného studenta Bc./Mgr. VŠ studia s nadšením a hlubokým zájmem o elektromechaniku či příbuzné elektrotechnické obory. Vybraný student bude docházet alespoň 2x týdně ideálně na celý pracovní den do sídla naší firmy a našim zkušenějším zaměstnancům bude pomáhat řešit aktuální úkoly týkající se vývoje či sestrojování nových přístrojů, nebo testování zařízení, či jejich součástí, se zaměřením převážně na návrh desek plošných spojů např. v softwaru KiCad. Během zkouškového období je možná individuální dohoda na základě časových možností.

EGE - Konstruktér elektrických netočivých strojů

22.05.23 - 31.07.23
Do oddělení konstrukce elektrotechnické divize hledáme konstruktéra vzdělaného v oboru elektro a se znalostí Excelu, Autocadu, Autodesku Inventoru, případně jiného 3D konstrukčního programu. Tvým úkolem bude navrhovat a vyvíjet elektrické netočivé stroje, tvořit výrobní dokumentaci a technologické postupy, spolupracovat na vývoji a inovacích. Pracovat budeš v Českých Budějovicích, na úvod tě podpoříme náborovým příspěvkem ve výši 30.000 Kč. Čeká na tebe zajímavé finanční ohodnocení a flexibilní pracovní doba - úvazek 37,5 hod týdně. Více informací: KONSTRUKTÉR elektrických netočivých strojů (ege.cz) Kontakt: personal@ege.cz

Laboratory Imaging – Produktový specialista opto-mechanických systémů pro kriminalistické laboratoře

15.05.23 - 31.07.23
Přední český výrobce kriminalistických systémů Laboratory Imaging s.r.o. hledá kolegu pro posílení našeho technického týmu. Absolvovali jste úspěšně školu nebo se k tomu brzy chystáte? Neváhejte a přijďte na osobní pohovor do naší nové budovy v Praze - Hostivaři. Hledáte-li práci s různorodou náplní a možností dalšího rozvoje, my vám jí nabízíme.
www.forensic.cz
www.lim.cz

BTL – Embedded SW Tester for medical devices

11.05.23 - 31.07.23
BTL Jako tester/testerka budeš dávat zpětnou vazbu vývojářům a vcítíš se do role našich uživatelů, aby s přístrojem byla radost pracovat! Staneš se tak součástí vývoje unikátních technologií, které pomáhají lidem. Dosud jsme do rukou lékařů předali více než 500 000 našich přístrojů v 75 zemích světa a tím umožnili diagnostikovat, léčit a zlepšovat lidské životy. Role je vhodná pro absolventa/absolventku.
Kontakt: Leona Lacová (HR Department), lacoval@btlnet.com, +420 770 169 508, www.btlnet.com

BTL – Brigádník vývojář hardware do R&D

11.05.23 - 31.07.23
BTL Hledáme šikovného studenta/studentku, který se chce se věnovat návrhu DPS a elektronických obvodů. Můžeš u nás nahlédnout pod pokličku elektromechanického vývoje přístrojů pro kardiologii, fyzioterapii a estetickou medicínu. Dosud jsme do rukou lékařů předali více než 500 000 našich přístrojů v 75 zemích světa a tím umožnili diagnostikovat, léčit a zlepšovat lidské životy.
Kontakt: Leona Lacová (HR Department), lacoval@btlnet.com, +420 770 169 508, www.btlnet.com

DICOM – vývoj rádiové komunikace (stáže, diplomové práce či zaměstnání)

11.05.23 - 25.06.23
Společnost DICOM, s.r.o. nabízí možnost spolupráce formou zadání diplomových prací, letních stáží či zaměstnání pro absolventy.
Od roku 1993 vyvíjíme v rámci koncernu MESIT taktická komunikační zařízení splňující nejpřísnější světové předpisy a normy v oboru včetně bezpečnostní certifikace NATO. Můžeme se opřít o firmu Rohde & Schwarz, která dodává špičková zařízení ozbrojeným silám po celém světě.

Rohde&Schwarz – Vývojový inženýr (m/ž)

11.05.23 - 25.06.23
Vaše úkoly
- Vývoj/spoluúčast na vývoji nových zarízení (nf-70GHz).
- Analýza komplexních chyb (oblast nf/hf), návrh a realizace nápravných opatření.
- Úzká spolupráce s R&D odděleními v zahraničí.
- Technická podpora výrobní linky a pokročilé hledání chyb na přístrojích (Produktbetreuung).
- Podíl na zavádení nových technologií a produktu.
- Aktivní komunikace s vývojem a technickou podporou v ostatních závodech.
- Oveřování nových, složitých technologických postupů a nových materiálů s využitím nejnovějších výsledků technického rozvoje a výzkumné činnosti v elektrotechnice.

Vaše kvalifikace
- VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření.
- Preferované obory studia: sdělovací technika, komunikační technika a technologie, teorie měření obvodů apod.
- Zájem o hf oblast.
- Jazykové požadavky – angličtina, němčina výhodou.
- Praxe v oboru výhodou.
- Ostatní požadované kompetence: angažovanost, týmový duch, aktivní komunikace, schopnost vedení projektového týmu.

Rohde&Schwarz – Vývojář měřících zařízení (m/ž)

11.05.23 - 25.06.23
Vaše úkoly
Řízení projektů v oblasti vývoje měřicích systémů ve všech jeho fázích – inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření.
Analýza požadavků na funkci měřicího zařízení a návrhy možností realizace zařízení.
Řízení a kontrola činností pracovních týmů konstrukce a vývoje.
Poskytování a prezentace průběžných informací o stavu řešení úkolu.
Zpracování předávací dokumentace projektu pro výrobu.
Spolupráce na zavádění, udržování a zlepšování systému řízení jakosti.

Vaše kvalifikace
VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření.
Preferované obory studia: sdělovací technika, komunikační technika a technologie, měřicí technika, teorie měření obvodů apod.
Programování v jazyce C a C#.
Jazykové požadavky – angličtina, němčina výhodou (B1). Praxe v oboru výhodou.
Ostatní požadované kompetence: angažovanost, týmový duch, aktivní komunikace, schopnost vedení projektového týmu.

Naše nabídka
Atraktivní finanční ohodnocení dle zkušeností uchazeče.
Perspektivní a zajímavá práce ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu.
Kvalitní zaškolení, odborné a jazykové vzdělávání, programy pro individuální rozvoj dovedností.
Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.
Příspěvek na dopravu.

Rohde&Schwarz – Technolog specialista (m/ž)

11.05.23 - 25.06.23
Vaše úkoly
- Rozvoj stávajících a zavádění nových výrobních technologií.
- Účast a technologická podpora na projektech.
- Stanovení technologických postupů, sledu výrobních operací.
- Provádění analýz, vyhodnocení a testování.
- Definice a rozvoj interních normativů, předpisů s ohledem na mezinárodní standardy.
- Technologická podpora při řešení příčin výrobních neshod a reklamacích.
- Péče o svěřený úsek technologie ve výrobě.
- Kooperace s externími specialisty a dodavateli.
- Spolupráce s vývojem a NPI při zavádění nových produktů do výroby.
- Aktivní komunikace s partnery v rámci koncernu.

Vaše kvalifikace
- Analytické myšlení
- Schopnost inovovat a pricházet s nápady
- Aktivní přístup
- Samostatnost a flexibilita
- Komunikativní znalost NJ nebo AJ
- Vzdělání min. SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření

Naše nabídka
Atraktivní finanční ohodnocení, průměrný měsíční plat 44.500 - 53.400 Kč.
Perspektivní a zajímavá práce ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu.
Kvalitní zaškolení, odborné a jazykové vzdělávání, programy pro individuální rozvoj dovedností.
Odměna za docházku bez absencí (1.000 Kč měsíčně).
Věrnostní odměny (dle délky zaměstnání ve společnosti).
Příspěvek na dopravu.
Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.

Rohde&Schwarz – Solution Architect (m/ž)

11.05.23 - 25.06.23
Vaše úkoly
- Vytváření konceptu a modelu IT architektury
- Analýza stávajících IT systémů
- Analýza výrobních procesů a jejich optimalizace
- Vývojová dokumentace nástrojem EA v jazyce UML
- Úzká spolupráce s lokálním a mezinárodním projektovým týmem

Vaše kvalifikace
- Znalost oblastí IT architektury, procesní a systémové analýzy
- Zkušenosti s cloudovou technologií a distribuovaným prostředím výhodou
- Dobrá znalost anglického jazyka, německého je výhodou

Naše nabídka
- Nástupní mzda úměrná kvalifikaci kandidáta
- Perspektivní a zajímavá práce v mezinárodním týmu
- Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání
- Benefity: až 29 dnů pracovního volna, příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní školka, podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitů v moderní a dynamické společnosti jakou je Rohde & Schwarz

Rohde&Schwarz – Programátor - architekt (m/ž)

11.05.23 - 25.06.23
Vaše úkoly
* Vývoj softwarového řešení v prostředí MES pro národní a mezinárodní zákazníky.
* Úzká spolupráce s lokálním a mezinárodním projektovým týmem
* Implementace konceptů v Blazor, C#. NET 6, Dapr, DB relační a dokumentová
* Vytváření testovacích scénářů, unit a integračních testů
* DevOps, architektura cloudových distribuovaných aplikací
* S rostoucí úrovní zkušeností - podílení se na analýze technické koncepce řešení
* Vývojová dokumentace EA v UML, správa verzí Git

Vaše kvalifikace
* Prokazatelná účast na projektech ERP, MES, výrobních nástrojích
* Integrace komponent třetích stran, optimalizace jejich výkonu
* Ochota se profesně vzdělávat, komunikovat se zákazníky
* Dobrá znalost anglického jazyka, německého je výhodou
* .NET Software Inženýr Frontend Senior s UX/UI

Naše nabídka
* Zajímavá nástupní mzda úměrná kvalifikaci kandidáta.
* Perspektivní a zajímavá práce v mezinárodním týmu.
* Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání.
* Benefity: až 29 dnů pracovního volna, příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní školka, podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitů v moderní a dynamické společnosti jakou je Rohde & Schwarz.

Rohde&Schwarz – Kybernetika a robotika - programátor (m/ž)

11.05.23 - 25.06.23
Vaše úkoly
Programování nových aplikací s robotickými systémy.
Praktické propojování světa automatizace se světem IT.
Spolupráce s ostatními odděleními (mechanická konstrukce, elektrokonstrukce, programování PLC, IT).
Technická podpora běžících aplikací a jejich monitoring.
Konstruktivní návrhy na zlepšení.
Integrování myšlenek průmyslu 4.0.
Rozvoj a údržba firemního know-how.

Vaše kvalifikace
Chuť zapojit se do kolektivu, tvořit zajímavé technické projekty a seberealizovat se v oboru průmyslové automatizace a digitalizace.
VŠ/ SŠ vzdělání blízké programování.
Znalost programování v Pythonu.
Analytické dovednosti, které pomohou při řešení technických problémů.
Znalost AJ nebo NJ výhodou.
Samostatnost.

Naše nabídka
* Zajímavá nástupní mzda úměrná kvalifikaci kandidáta.
* Perspektivní a zajímavá práce v mezinárodním týmu.
* Možnost částečné práce na Home office.
* Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání
* Benefity: až 29 dnů pracovního volna, příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní školka, podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitů v moderní a dynamické společnosti jakou je Rohde & Schwarz.

Rohde&Schwarz – Elektrokonstruktér junior (m/ž)

11.05.23 - 25.06.23
Vaše úkoly
- konstrukce jednoduchých desek plošných spojů a kabelových vodičů
- zakládání součástek a materiálů do databáze
- správa databáze součástek
- tvorba technické dokumentace

Vaše kvalifikace
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
- Vhodné i pro absolventy
- Znalost návrhových systémů DPS výhodou
- Základní znalost AJ, NJ výhodou

Naše nabídka
Atraktivní finanční ohodnocení, průměrný měsíční plat 42.000–52.000 Kč.
Perspektivní a zajímavá práce ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu.
Kvalitní zaškolení, odborné a jazykové vzdělávání, programy pro individuální rozvoj dovedností. Jednorázový příspěvek pro nového zaměstnance 30.000,-.
Odměna za docházku bez absencí (1.000 Kč měsíčně).
Věrnostní odměny (dle délky zaměstnání ve společnosti).
Příspěvek na dopravu.
Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.
Příplatek za noční směnu ve výši 35 %, za sobotu 25 %, za neděli 50 %.

in-tech Engineering – SW Test Engineer

08.05.23 - 15.07.23
Vhodné pro studenty a čerstvé absolventy. Jsme stabilní česká firma, která je součástí německé nadnárodní společnosti s pobočkami v Evropě a jinde ve světě. V in-techu vyvíjíme a testujeme řešení pro nejmodernější automobily a železniční dopravu. Jsme specialisté na testování software elektroniky, která se vyvíjí a testuje pro budoucnost automobilového průmyslu a ostatních moderních druhů dopravy. Do našeho mezinárodního týmu bychom rádi přijali absolventy, kteří s námi budou sdílet zájem o vývoj moderních technologií. Staňte se součástí týmu in-tech engineerů i vy!

ABB – Marketingový specialista inteligentních instalací (m/ž)

04.05.23 - 08.07.23
Do jednotky ABB Elektrotechnika hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „Marketingový specialista inteligentních instalací“ se zaměřením na inteligentní elektroinstalace a systém domovních telefonů. Pozice je vhodná i pro absolventy, případně studenty posledních ročníků. Lokalita: Celá ČR (možnost kanceláře Brno, Jablonec nad Nisou, Praha, Ostrava, Plzeň), možnost práce plně z domu.
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr.
Pracovní náplň:
• Návrh koncepce rozvoje a podpory svěřeného portfolia
• Návrh a příprava aktivit zaměřených na podporu prodeje
• Návrh cenové hladiny produktů, příprava ceníků
• Školící a prezentační činnost
• Aktualizace tiskovin, elektronických dokumentů
• Spolupráce s investory, projektanty a elektromontéry
• Spolupráce s obchodním týmem, oddělením marketingové komunikace, produktovým managementem a oddělením logistiky


Široká nabídka benefitů – podívejte se naši nabídku a napište nám na e-mail:
kristyna.podobova@cz.abb.com nebo volejte tel. č. 739 552 428.

Český Metrologický Institut – Metrolog tepelně-technických veličin

04.05.23 - 08.07.23
Český Metrologický Institut, Oblastní inspektorát Praha, hledá pro pracoviště v Praze nového kolegu/kolegyni na pozici Metrolog tepelně-technických veličin. Máte zkušenosti s vědou, ale cítíte, že vás to táhne více k mezinárodním projektům? Umíte využít příležitosti a hledáte práci s velkou mírou samostatnosti? Staňte se naším kolegou a pomozte nám rozvíjet obor měření tepelně-technických veličin.

Bee inside – Junior IT Engineer

04.05.23 - 08.07.23
Hledáme nadšeného a talentovaného člověka na pozici Junior IT Engineer, která/ý se chce zapojit do světa moderního technologického vývoje. Pokud máš základní znalosti v oblasti IT a zájem se dále rozvíjet, připoj se k našemu týmu a pracuj na projektech s nejnovějšími technologiemi. Nabízíme ti skvělou příležitost získat cenné zkušenosti a stát se součástí rychle rostoucí firmy Beeinside. Pokud máš motivaci, zájem a chuť se učit nové věci, neváhej a zašli nám svůj životopis.

DIANA – Elektroinženýr pro vývoj diagnostických přístrojů

28.04.23 - 30.06.23
Vhodné pro absolventy a studenty! Zajímá Tě vývoj přístrojů pro molekulární diagnostiku a chceš se podílet na ambiciózních projektech? Například na vývoji rychlých PCR přístrojů anebo přístrojů pro point-of-care testování nukleových kyselin anebo naopak laboratorních automatů pro molekulární diagnostiku? Strojů, které budou měnit způsob a rychlost vyšetření v diagnostických laboratořích anebo u lékaře? Pak možná hledáme právě Tebe na pozici Elektroinženýr – vývojář.

IDIADA – Testing Engineer – Vývoj elektromotorů

26.04.23 - 30.06.23
Pro naši boleslavskou testovací laboratoř hledáme kolegu pro úkoly spojené s vývojem a komplexním testováním elektromotorů, baterií, power managementu, světel a dalších elektro komponentů v oblasti automotive. V rámci našich projektů budete spolupracovat se zákazníky z řad největších evropských i světových automobilek. Budete se věnovat jak práci v prostředí laboratoře a dílny, tak práci v kanceláři u počítače. Rádi bychom u nás přivítali nejen absolventy, ale i studenty vyšších ročníků v rámci sníženého úvazku či práce na dohodu.

Eaton – Brigáda pro studenty/studentky VŠ

25.04.23 - 30.06.23
Eaton Eaton Elektrotechnika s.r.o. – zastoupení významné americké nadnárodní společnosti, výrobce a distributor zařízení pro elektroinstalaci, distribuci, ovládání a řízení kvality elektrické energie hledá studenta/studentku na pozici brigádníka do oddělení Distribution.
Čemu se budete věnovat?
• Návrhu nízkonapěťových rozváděčů
• Návrhu inteligentní elektroinstalace
• Přípravě dokumentace včetně výkresů
• Práci na nabídkách a zakázkách

V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis na: LuciePurnochova@Eaton.com

Gymnázium Botičská – učitel F a ČJ

25.04.23 - 09.06.23
Gymnázium, Praha 2, Bo2čská 1 přijme od školního roku 2023/2024 učitele fyziky a českého jazyka.
Kontakt: reditel@gybot.cz

NT Automation – PROGRAMÁTOR PLC

25.04.23 - 09.06.23
Popis pracovního místa:
• návrh a tvorba HW a aplikačního SW včetně HMI jednoúčelových strojů a technologií
• spolupráce s konstruktéry při návrhu nových technologií
• spoluúčast při oživení technologie a uvedení do provozu
• údržba a nastavování měřících a regulačních součástí výrobní linky
• spolupráce v týmu při odstraňování poruch a realizaci investičních akcí

AKERMANN ELECTRONIC PRAHA – Technická podpora střediska elektronických komponent

21.04.23 - 21.07.23
Společnost AKERMANN ELECTRONIC PRAHA spol. s r.o. hledá na částečný úvazek/brigádu kolegu do týmu, na pozici TECHNICKÁ PODPORA střediska elektronických komponent.

EP Rožnov – Projektant elektro (m/ž)

11.04.23 - 11.06.23
EP Rožnov, a.s., sídlící v srdci Valašska Rožnově pod Radhoštěm, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant elektro. Přidejte se do našeho týmu ve společnosti, která je lídrem v návrhu a realizaci čistých prostor.

PROFINIT

01.05.22 - 31.12.23
PROFINIT logo Učíš se rád/a novým věcem a baví tě Java a .NET, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka? Pak tě rádi přivítáme v našich projektových týmech dodávajících velká a sofistikovaná řešení pro desítky světových zákazníků. Máme přes 20 let zkušeností a více než 500 nadšených kolegů, z nichž někteří vyučují předměty softwarového inženýrství a poradí vám i se závěrečnou prací. Standardně nabízíme témata bakalářských a diplomových prací ze světa software engineering, big data, data management, cloud, machine learning a open data a studentům nabízíme i letní stáže a part-time brigády s flexibilním pracovním úvazkem. Vše najdeš na https://jsmeprofinit.eu/.
Za obsah odpovídá: Ing. Mgr. Radovan Suk