Vážení uživatelé, kolegové,

podařilo se najít nouzové řešení, díky kterému se podařilo obnovit provoz nejdůležitějších aplikací IS ČVUT. Nouzový provoz se nijak neprojeví na chodu aplikací.

Mimo provoz zůstávají aplikace GTF Majetek, QPR a všechny testovací a vývojové aplikační servery.

Do týdne bude obnoven původní provoz všech serverů.

VIC ČVUT

Informace pro studenty a učitele o nefunkčnosti komponent informačního systému ČVUT

Podle dnešního sdělení ředitele VIC ČVUT, dr. M. Kaliky, problemy s funkčností komponent informačního systému ČVUT, tedy i KOSu, přetrvají s největší pravděpodobností i do zítra, tj. do pondělka 21. května.

Prosím tedy, především učitele, o toleranci přihlašování studentů k pondělním zkouškám i jinými formami než přes KOS a odložení zapisování výsledků do KOSu.

Podobně prosím studenty, aby maximálně tolerovali omezení komunikace s KOSem a využili přímou komunikaci s učiteli emailem (ten funguje).

Omlouvám se, že nemohu o vzniklé situaci poslat hromadnou zprávu pomocí KOSu :-).

O uvedení IS ČVUT do normálního provozu budete informovaní hromadnou zprávou, studenti přes KOS :-).

20. 5. 2012

doc. Ing. Ivan Jelínek, CSc., proděkan