Nový ročník eClubu zahájí svou přednáškou ředitel Varick Street inkubátoru Polytechnického institutu univerzity New York, pan Steven Kyuan

Projekt eClub ČVUT pokračuje se streamováním přednášek zajímavých hostů do dalších vysokých škol v ČR i v nadcházejícím semestru. 24. 9. 2012 bude z pražského HUBu přenášena beseda s ředitelem Varick Street inkubátoru, který působí při Polytechnickém institutu university New York, s panem Stevenem Kuyanem.

Steven Kuyan se přijede podělit o své poznatky a zkušenosti s vedením univerzitního inkubátoru v USA. Pro návštěvníky eClubu ČVUT a pro další zájemce o problematiku startupů připravil přednášku, na které přiblíží fungování zakládání nových firem v akademickém prostředí amerických škol.

Přednáška bude, v rámci projektu "Praktická akademie IT znalostí", přenášena do dalších vysokých škol v ČR. Konkrétně ji mohou zájemci shlédnout na těchto místech:

• Podnikatelský inkubátor VŠB-TU Ostrava
  • Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci
  • Moravská vysoká škola, Olomouc
  • TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové
  • Vysoká škola podnikání a. s., Ostrava
  • Technologické inovační centrum, Zlín
  • TopSeC, Ekonomicko-správní fakulta, Masarykova Univerzita, Brno
  • Fakulta Informatiky Masarykova Univerzita, Brno
  • Jihomoravské inovační centrum, Brno

Přednáška bude zároveň přenášena i do Varick Street inkubátoru v USA.

Zakladatel eClubu, Honza Šedivý, k této výjimečné přednášce říká: "Jsem opravdu rád, že se nám podařilo na začátek nového běhu eClubu získat takto významného hosta, který jistě rozšíří náš pohled na problematiku zakládání startupů. Zároveň mne velmi těší, že se nám spolu s Varick Street inkubátorem podařilo uspořádat mezinárodní soutěž pro studenty vysokých škol, ve které můžeme vítěze odměnit opravdu velmi lákavou cenou . založením vlastní firmy v USA. V nespolední řadě mě těší, že si nadaní studenti mohou osvojit základy mezinárodní spolupráce."

Beseda se Stevenem Kuyanem se uskuteční 24. 9. 2012 od 18:00, v pražském HUBu.

Více informací naleznete na stránce http://www.eclub.cvutmedialab.cz/.