Úspěch při udělování cen rektora ČVUT

Studenti a zaměstnanci katedry kybernetiky, katedry měření a katedry řídící techniky uspěli ve všech kategoriích Cen rektora ČVUT.

Cenu rektora za vynikající doktorskou práci získali tito studenti FEL: I. stupeň získali Ing. Milan Petrík, Ph.D. a Ing. Jan Čech, Ph.D. z katedry kybernetiky a II. stupeň ocenění získali Ing. Jiří Vass, Ph.D. a Ing. Jiří Tomek, Ph.D. z katedry měření.

Cenu rektora za prestižní publikaci získal Prof. Ing. Pavel Ripka, CSc. (III. stupeň).

Cenu rektora za aplikaci výsledků výzkumné práce v praxi obdrželi Ing. Jiří Novák, Ph.D., Ing. Pavel Fexa, Ing. Jakub Svatoš (III. stupeň).

Cenu za vynikající vědecký výsledek získal tým vedený T. Polcarem z katedry řídící techniky (II. stupeň).

Kompletní přehled Cen rektora ČVUT