Výzva pro středoškoláky: Staň se na den expertem na elektromobilitu!

Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze pořádá vzdělávací a prakticky orientovanou akci pro středoškolačky a středoškoláky se zájmem o elektromobilitu.

FEL ČVUT přivítá ve středu 9. listopadu dopoledne 2022 všechny středoškoláky a středoškolačky, kteří se budou chtít v našich laboratořích seznámit s klíčovými technologiemi pro elektromobilitu.

Na co se mohou těšit? Podíváte se „pod kapotu“ první autonomně řízené formule, kterou sestavují v studentském týmu eForce. Otestujete baterie elektromobilů a solární články v laboratoři fotovoltaiky. Nahlédnete do budoucnosti automobilismu s autonomními řídícími a telekomunikačními systémy.

Jsme v přechodném období, kdy dochází k transformaci automobilového průmyslu a dalších druhů dopravy. Elektromobilita bude vyžadovat jiný druh znalostí, než tomu bylo doposud u spalovacích motorů. Všechny trendy budoucnosti najdete na FEL ČVUT doslova “pod jednou střechou”. O program odborně a prakticky orientované akce se postarají naši špičkoví odborníci z kateder elektrotechnologie, telekomunikační techniky, řídicí techniky a týmu eForce FEE Prague Formula, ve kterém studenti vyvíjejí a staví elektrické autonomní formule, s nimiž se úspěšně účastní evropských soutěží.

Čtyřhodinový blok proběhne v Dejvicích v Praze 6, registrujte se už teď, kapacita je omezena.

Staň se na den expertem či expertkou na elektromobilitu Tickets, Wed, Nov 9, 2022 at 9:00 AM | Eventbrite