Koncert (nejen) pro prváky

Začátek nového akademiského roku jsme opět zahájili ve velkém stylu. Loni to bylo v Dejvicích, letos se Koncert (nejen) pro prváky konal ve dvoře kampusu na Karlově náměstí.

Akci zahálily studentské kapely Brain Issues a Infinite Primate Theory. Po nich se na pódiu objevily kapely Adostband, kde na baskytaru hraje prof. Jiří Jakovenko a Oldneas s prof. Jiřím Žárou – harmonika, zpěv.

V mezičase při výměně kapel příchozí přivítal děkan prof. Petr Páta a také se představily studentské kluby eForce, +/- FEL a studentští zástupci akademiského senátu FEL.

Kolem půl deváté se stage vyklidila pro dva studenty EK a jejich show. Marek Novotný s Tomášem Koudelkou rozehráli své dva obří Teslovy transformátory zmixované s podkresovou hudbou. Byl to pořádný rachot a z Tesláků létaly až dvoumetrové blesky. Pohodovou akci pro pak uzavřel DJ Zeefunk se svým mixem.