Třetí ročník bezpečnostní konference CyberSec&AI Connected proběhne v listopadu 2021

ČVUT a společnost Avast opět spojily své síly v oblasti výzkumu kybernetické bezpečnosti a umělé inteligence. Ve dnech 4.–5. listopadu 2021 se tak můžete těšit na třetí ročník úspěšné virtuální konference CyberSec&AI Connected, která se zaměří na využití umělé inteligence a strojového učení v otázkách bezpečnosti a ochrany soukromí. Stejně jako v minulých letech akce propojí mezinárodní akademickou sféru se zástupci průmyslu a dalšími odborníky. Letos se k organizátorům nově přidalo také výzkumné pracoviště Private AI Collaborative Research Institute při Technické univerzitě Darmstadt.

Program CyberSec&AI Connected 2021 bude brzy zveřejněn na webu. V minulosti se mezi řečníky objevili vědci z prestižních institucí jako EPFL Switzerland, UC Berkeley, Stanford University, Oxford nebo King’s College London a experti z firem Microsoft, Cisco, ESET ad. Nechyběli ani výzkumníci z naší fakulty – Michal Pěchouček, Viliam Lisý, Jan Bím a studenti z Centra umělé inteligence FEL ČVUT. Sebastián García a Branislav Bošanský ze stejného pracoviště jsou navíc letos členy programové komise.

Do konference je možné se zapojit také prostřednictvím Call for Speakers, ze kterého bude sestaven program technických workshopů. Vyzýváme proto všechny autory z řad akademiků i průmyslových odborníků, aby do 31. července posílali abstrakty svých příspěvků. Jedná se o unikátní příležitost představit svůj výzkum mezinárodnímu publiku a živě debatovat s akademiky i experty na oblast kyberbezpečnosti a umělé inteligence.

Vstupenky na konferenci budou v prodeji od června za počáteční cenu 100 EUR. Akademici mají zvýhodněné 50% vstupné a studenti získají lístky za 25 EUR.

Více informací: https://cybersecai.com/.