Přechod na novou licenci produktů ESET

Dnes (12.10.) došlo neočekávaně rychle k ukončení přechodného období univerzitní licence antivirových produktů ESET. I s neplatnou licencí je antivirus nadále funkční, jen nedostává aktualizace virových signatur. Několik následujících dní je tak ještě dostatečným prvkem ochrany.

Jak získat novou licenci?

• vaše zařízení se nachází v prostorách fakulty:
    • kontaktujte vašeho katederního správce a požádejte ho reinstalaci produktu ESET z katederního instalačního balíčku (pokud ho katedra má).
    • Pokud nelze použít předchozí postup. Reinstalujte ESET z balíčku, který je ke stažení na download.cvut.cz a zadejte požadavek do HelpDesku FEL na aktivaci licence. K požadavku připojte inv. číslo zařízení, jméno zařízení (např. název počítače z Windows) a kód katedry.
  • zařízení máte doma, protože pracujete z domova:
    • zadejte požadavek do HelpDesku FEL a uveďtě inv. číslo zařízení, jméno zařízení (např. hostname z Windows) a kód katedry.

Pro uživatele a správce je k dispozici, zatím pracovní verze návodu: http://svti.pages.fel.cvut.cz/doc/apps/#/eset