Hostili jsme mezinárodní studentskou konferenci POSTER 2016

Dne 24. května na se na půdě Fakulty elektrotechnické uskutečnil 20. ročník mezinárodní studentské konference o elektrotechnice POSTER 2016. Tu organizovala FEL ve spolupráci s Fakultou biomedicínského inženýrství a Fakultou informačních technologií.

Vedle studentů ČVUT se konference účastnili zástupci RWTH Aachen, Žilinské univerzity, Ss. Cyril and Methodius University in Skopje, University of Applied Sciences Aschaffenburg, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Technical University of Košice a Ural Federal University.

V soutěži o nejlepší poster Fakultu elektrotechnickou skvěle reprezentovali:

Bc. Vít Losenický - 1. místo v kategorii Communications
Ing. Václav Navrátil a Bc. Rostislav Karásek - 3. místo v kategorii Communications
Ing. Ján Tomlain a Ing. Ondrej Tereň - 2. místo v kategorii Electronics and Instrumentation
Ing. Zuzana Konečná - 2. místo v kategorii History of Science
Ing. Štefan Knotek - 1. místo v kategorii Informatics and Cybernetics – Software
Ing. Michael Anděl - 2. místo v kategorii Informatics and Cybernetics – Software
Ing. Jiří Hladík - 3. místo v kategorii Informatics and Cybernetics – Software
Ing. Štěpán Kratochvíl a Ing. Jan Bejbl - 1. místo v kategorii Management
Ing. Jiří Vecka - 2. místo v kategorii Management
Ing. Ladislava Černá a Ing. Tomáš Finsterle - 3. místo v kategorii Management
Bc. Pavel Bakovský, Ing. Vladyslava Fantova a Kseniia Chumachenko - 1. místo v kategorii Natural Sciences
Bc. Ekaterina Koshkina a Ing. Jaroslav Bouše - 2. místo v kategorii Natural Sciences
Ing. Jana Koucká - 3. místo v kategorii Natural Sciences
Ing. Tomáš Košťál - 1. místo v kategorii Power Engineering

Kompletní výsledky soutěže naleznete zde.